Naše sodelovanje - kontaktne informacije

MI ELEKTRONIKA želi z vami začeti odkrito in pošteno partnerstvo, ki temelji na medsebojnem zaupanju in

spoštovanju, da utrdi vaše konkurenčne prednosti na svetovnem trgu.

 

"Priti skupaj je začetek. Ostati skupaj je napredek. Delati skupaj je uspeh."

 

Henry FORD

Henry Ford

 

Prodaja

Upravitelj EU Prodaja D-A-CH
Ignac Mertik

mertik@mi-elektronika.si
Matjaž Kolovič
Vetriebsleiter
Tel: +386 1 363 73 59
kolovic@mi-elektronika.si
Matjaž Knapič

Tel: +386 1 363 73 61
knapic@mi-elektronika.si
Gregor Zajec

Tel: +386 8 384 95 25
zajec@mi-elektronika.si
Eduard Meglic

Tel: +386 1 363 73 61
meglic@mi-elektronika.com

  

  Tehnologija & razvoj
Tomaž Zorko

Tel: +386 8 384 95 26
zorko@mi-elektronika.si
Mitja Petric
(EMI/RFI Filter, Kabel)

petric@mi-elektronika.si
Marjan Skubic
(SMT sestavljanje)

skubic@mi-elektronika.si
Marko Pirc
(THT sestavljanje)

pirc@mi-elektronika.si
Umst Nr: SI59375736

info@mi-elektronika.si