Naše sodelovanje - kontaktne informacije

MI ELEKTRONIKA želi z vami začeti odkrito in pošteno partnerstvo, ki temelji na medsebojnem zaupanju in

spoštovanju, da utrdi vaše konkurenčne prednosti na svetovnem trgu.

 

"Priti skupaj je začetek. Ostati skupaj je napredek. Delati skupaj je uspeh."

 

Henry FORD

Henry Ford

 

Prodaja

Direktor EU Prodaja D-A-CH
Sonja Rastoder

 

Tel: +386 8 384 95 10
sonja@mi-elektronika.si
Matjaž Kolovič
Vodja komerciale
Tel: +386 1 363 73 59
kolovic@mi-elektronika.si
Matjaž Knapič

Tel: +386 1 363 73 61
knapic@mi-elektronika.si
Nataša Jakop

Tel: +386 8 384 95 25
jakop@mi-elektronika.si
Eduard Meglic

Tel: +386 1 363 73 61
meglic@mi-elektronika.com

  

Tehnični direktor Tehnologija & razvoj
Tomaž Zorko

Tel: +386 8 384 95 26
zorko@mi-elektronika.si
Mitja Petrič
(EMI/RFI Filtri, Kabli)

petric@mi-elektronika.si
Marjan Skubic
(SMT sestavljanje)

skubic@mi-elektronika.si
Marko Pirc
(THT sestavljanje)

pirc@mi-elektronika.si
Davčna številka: SI59375736

info@mi-elektronika.si